O nás

 

Jsme česká rodinná firma, založena v roce 2019 jako výsledek vášně pro šití, která provází naši rodinu již nekolika generacemi.

S přírůstky do rodiny jsme hodně řešili ošacení pro naše ratolesti, ale hlavně čepičky, které by jim opravdu dobře seděly a v neposlední míře asi to nejdůležitijší, aby byly vyrobeny z kvalitních, neškodlivých materiálů, precizně zpracovány a plně splňovaly funkci.

Zde jsme často při koupi čepic naráželi, že neseděly, nekryly dostatečně ouška, nebo chyběl styl, který by se nám líbil, případně byl problémem materiál.

Řešili jsme, jak zkombinovat veškerá naše očekávaní a zachovat rovněž dostupnou cenu a zajistit dětem tak maximální pohodlí a mít jistotu, že každý kousek oděvu zůstává nežný i k nim.

Vyráběli jsme převážně čepičky a další věci pro naše děti, později pro naše blízké a postupně s rostoucím zájmem pro známé a známé našich známých. Každý kousek je vyráběn s maximální péčí a je mu věnována náležitá pozornost, kde klademe důraz na kvalitu zpracování v každém detailu. Šijeme výhradně z materiálu s certifikací Öko-Tex Standard 100.

Nemáme zájem poskytovat komerční produkty pocházející z velkosériové výroby z východních zemí, které vznikají za neadekvátních pracovních podmínek a nekvalitních materiálů, které ve velké míře zahlcují náš trh. 

Těsně před Vánoci 2020 se rodina rozrostla o psího miláčka. Aby bylo pohodlné každé venčení a trénování, zhotovili jsme si pamslkovníček, ze kterého jsme byli tak nadšení, že přibyl jako novinka v našem e-shopu. 

Rádi bychom Vás tímto přívítali v rodině HUNT :).

Pokud se nesetká design a materiál s vaší představou, dejte nám vědět a rádi Vám zhotovíme výrobek dle vašich představ.